کاهش قیمت زیره در بازار تهران موجب ایست قلبی یک فروشنده شد

زیره در بازار تهران به عنوان یک درمان خوب برای تحریک اشتها، با فعال کردن تشکیل شیره معده ارائه می شود. برای بازگرداندن میل به غذا خوردن در افراد در حال نقاهت، جوانان مبتلا به بی اشتهایی خفیف یا اولیه، افراد مسن، افرادی که دچار افسردگی خفیف با اشتهای ضعیف هستند و غیره ایده آل است.
این یک داروی سنتی برای تسکین هضم های سنگین، اسپاسم های گوارشی، اسهال و قولنج است.
از ایجاد گازها و تورم شکم جلوگیری می کند، با هواخوری یا باد شکم و هواشناسی مقابله می کند، همچنین در برابر طعم بد دهان و بوی بد دهان یا بوی بد دهان موثر است. همراه با غذاهای احتمالی نفخ مانند کلشو، حبوبات، خورش های بسیار تند، خورش ها و غیره توصیه می شود.
یک اثر هیپوگلیسمی خفیف به آن نسبت داده می شود که به عنوان پشتیبانی برای درمان دیابت نوع II، همراه با رژیم غذایی و داروی کافی مفید است. برخی کارآزمایی‌های بالینی وجود دارند که در مورد اثربخشی عصاره‌های زیره سبز در ترکیب با داروهای ضد دیابت در کاهش سطح قند خون پلاسما صحبت می‌کنند، همانطور که در مجله طب سنتی و مکمل منتشر شده است.
همچنین یک درمان سنتی برای ترویج از بین بردن انگل های روده است، که در آن معمولاً با گیاهان دیگری که مکمل آن هستند، مانند ماگورت، سانتولینا، افسنطین و پونه کوهی همراه است.

زیره در بازار تهران
ثابت شده است که عصاره زیره باعث کاهش وزن و کاهش سطح تری گلیسیرید و کلسترول در خون می شود که به کاهش خطر حوادث عروقی کمک می کند. یک کارآزمایی بالینی دوسوکور با دارونما از یک طرف و با دوزهای بالای عصاره زیره سبز در ترکیب با آب لیمو از طرف دیگر، در تیمارهای هشت هفته ای، نتایج مثبت دومی را در کاهش وزن و کاهش سطح تری گلیسیرید و کاهش وزن نشان داد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در مجله پزشکی هلال احمر ایران، کلسترول LDL.
همچنین به عنوان یک درمان حمایتی برای تقویت درمان های رژیمی برای کاهش وزن نشان داده شده است. این ماده دارای اثر مقوی و پاک کننده بر روی متابولیسم است و باعث از بین رفتن مایعات و سموم از طریق ادرار می شود. با احتباس مایعات و اضافه وزن مبارزه کنید.
توانایی افزایش تولید شیر توسط مادر شیرده (اثر کهکشانی) نسبت داده می شود، اگرچه این یک درمان سنتی است که هیچ مدرک علمی ندارد.
به آن اثر افزایش دهنده خاصی بر تولید استروژن نسبت داده می شود. به همین دلیل است که می تواند به عنوان یک پشتیبان طبیعی معتبر برای زنان جوان ظاهر شود و به عادی سازی پریود در موارد آمنوره و هیپومنوره کمک کند و علائم قاعدگی دردناک (دیسمنوره) را کاهش دهد.
در استفاده موضعی، اسانس یا جوشانده کمپرس را روی نواحی دارای درد عضلانی می‌مالند تا تنش و اسپاسم را از بین ببرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.