نوشیدنی انرژی زا موجب ایست قلبی یک بازیکن قطری شده است

چرا نوشیدنی انرژی زا  یک صنعت چند میلیارد دلاری در سرتاسر جهان هستند و چگونه این بخش نوشیدنی با وجود مطبوعات منفی در مورد اثرات مضر بالقوه محصول همچنان در حال رشد است.

چه شما شخصاً آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید، این دلیلی است که مردم به دنبال موارد بیشتری هستند.

فواید نوشیدنی انرژی زا
انرژی بیشتر: البته اولین فایده، مزیت دردناکی است که آشکار است. نوشیدنی های انرژی زا باعث ایجاد احساس هوشیاری، بیداری و بهره وری می شوند.

مقدار استاندارد شده کافئین: با قهوه و چای، مقادیر کافئین می تواند بسیار متفاوت باشد و مقادیر نمایش داده شده در پایگاه داده ما فقط متوسط هستند. با نوشیدنی های انرژی زا، مقدار استانداردی کافئین در هر قوطی وجود دارد. در بیشتر موارد، مصرف‌کنندگان دقیقاً می‌دانند که چقدر کافئین دریافت می‌کنند، که برای کسانی که سعی در مدیریت ایمن عادت کافئین خود دارند، مفید است.

تحویل سریع کافئین: از آنجایی که نوشیدنی‌های انرژی‌زا سرد سرو می‌شوند، می‌توان آن‌ها را بسیار سریع‌تر از قهوه مصرف کرد که معمولاً فقط به دلیل دمای گرم آن می‌نوشند. مصرف سریعتر باعث می شود کافئین سریعتر وارد جریان خون شود.

نوشیدنی

انواع طعم ها: طعم قهوه و چای برای همه جذاب نیست، بنابراین نوشیدنی های انرژی زا برای افرادی که می خواهند کافئین بیشتری داشته باشند اما قهوه یا چای را دوست ندارند، مفید است. نوشیدنی های انرژی زا طعم ها و گزینه های زیادی دارند.

مکمل‌های اضافی: علاوه بر کافئین، نوشیدنی‌های انرژی‌زا اغلب حاوی مواد انرژی‌زای دیگری مانند تورین، ویتامین‌های B، جینسینگ و گلوکورونولاکتون هستند. اعتقاد بر این است که اینها تأثیر آنها را افزایش می دهند.

در حالی که هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا آنها واقعاً انجام می دهند یا خیر، آنها ممکن است بیشتر از یک اثر قابل درک فوری، یک مزیت انرژی بلند مدت ارائه دهند. برخی از برندها مانند Morning Complete بسیاری از مکمل های انرژی مفید را بدون استفاده از کافئین ارائه می دهند.

نشاط آور: از آنجایی که بیشتر نوشیدنی های انرژی زا سرد و گازدار سرو می شوند، اثری با طراوت بر روی مصرف کننده دارند. برای بسیاری، این باعث می شود که آنها نسبت به سایر نوشیدنی های کافئین دار که معمولا به صورت گرم و همراه با یک محصول لبنی مصرف می شوند، جذاب تر باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.