لنت ترمز نیسان ایکس تریل در بازار با بالاترین قیمت به فروش می رسد

لنت ترمز نیسان ایکس تریل یکی از اجزای ضروری سیستم ترمز نیسان است. آنها وظیفه مهمی دارند که به کاهش سرعت خودروی شما کمک کنند. برای انجام صحیح این کار، کالیپرهای ترمز شما باید آنها را به روتورهای ترمز فشار دهید.

این باعث ایجاد اصطکاک می شود، از آن نوع اصطکاک که باید آن را کم کنید و متوقف کنید. انواع لنت ترمز بسیار زیاد است. آنها از آلی، سرامیکی و فلزی تا فیبر کربن با مقاومت بالا را شامل می شوند.

خودروهای روزمره و SUV ها می توانند از هر یک از این موارد استفاده کنند، اما کامیون ها معمولا از فلز یا سرامیک استفاده می کنند. خودروهای اسپرت و سایر خودروهای پرفورمنس اغلب از سرامیک یا فیبر کربن استفاده می‌کنند، زیرا برای دفع گرما به بهترین شکل طراحی شده‌اند. چه زمانی باید لنت ترمز را تعویض کرد؟ به طور معمول، هر 40000 تا 50000 مایل. با این حال، به نحوه و مکان رانندگی شما نیز بستگی دارد.

لنت ترمز

لنت های ترمز نیسان اصلی را انتخاب کنید
خوشبختانه، قبل از اینکه لنت ترمز فرسوده شود یا خراب شود، نشانه هایی از زمان تعویض لنت ترمز را خواهید دید. آیا وقتی روی پدال ترمز می گذارید، ترمزهای شما ناله می کنند؟ این نشان دهنده سایش بیش از حد سطح است. بررسی کنید که آیا لنت ها به ضخامت کمتر از یک چهارم اینچ نازک شده اند یا خیر.

آیا وقتی ترمز دستی شما درگیر نشده بود چراغ هشدار ترمز شما روشن شد؟ این یک علامت دیگر است. صدای خراش یکی دیگر از این موارد است، اما اغلب بدترین حالت ممکن است: شروع آسیب روتور ترمز. ارتعاش در هنگام ترمزگیری چیزی مشابه را به شما می گوید: لنت های شما به دلیل تاب برداشتن روتورها به طور ناهموار فرسوده شده اند. شاید زمان توقف شما بیشتر شده باشد.

مشکلات ترمز شما هر چه باشد، آنها را نادیده نگیرید. بازرسی را اجرا کنید اگر معلوم شد که نیاز به سفارش آنلاین لنت ترمز جدید دارید، بخش قطعات خودرو ما مقدار زیادی نیسان OEM در انبار دارد. آنها برای چیزی که رانندگی می کنید مناسب ترین خواهند بود. مجموعه گسترده ما را مرور کنید و همین الان خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.