سایبان بزرگ شونده | ساخت سایبان ها با ویژگی های منحصر به فرد در کشور

سایبان بزرگ شونده از جمله سایبان های هستند که از دیرباز تاکنون مورد استفاده قرار می گرفته اند و روز به روز محصولات بروز و متنوعی توسط شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی تولید و برای فروش به بازار عرضه می گردد. 

امروزه شرکت های سازنده سایبان ها توانسته اند با استفاده از دانش کارشناسان و دستگاه های پیشرفته محصولات با کیفیتی را تولید و از طریق نمایندگی های عرضه کننده محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش برسانند.

امروزه انواع سایبان ها و ضرورت بکار بردن از آن ها برای همه افراد شناخته شده می باشد. 

سایبان های تولید شده دارای انواع مختلفی هستند که در کل به دو گروه تقسیم می شوند که عبارتند از:

 1. سایبان های دستی: در واقع می توان گفت همان سایبان های قدیمی بشمار می روند که دارای استحکام بسیار بالای برخوردار بوده اند و برای باز و بسته کردن این سایبان ها نیاز به نیروی مکانیکی بوده و به صورت دستی باز و بسته می شده اند.
 2. سایبان های برقی: نسل جدیدی از سایبان ها می باشند که با موتور توبلار و به وسیله یک ریموت می توان به راحتی آن را متناسب به درجه دلخواه خودمان تنظیم نماییم.

قیمت سایبان برقی نسبت به قیمت سایبان دستی به دلیل داشتن موتور توبلار که گران قیمت است بالاتر می باشد.

سایبان بزرگ شونده | ساخت سایبان ها با ویژگی های منحصر به فرد در کشور

شرکت های برتر تولید کننده سایبان

شرکت های برتر تولید کننده سایبانشرکت های برتر تولید کننده سایبان در کشور ایران تولید سایبان های با کیفیت را هدف کار خود قرار داده اند و هیچ گاه کیفیت محصول خود را فدای قیمت ننموده اند و همین امر باعث گردیده است شما با خیال راحت بتوانید انواع سایبان برقی، سایبان مغازه، سایبان پارکینگ،سایبان تراس، سایبان پنجره  را خریداری نماید.

سایبان بازویی در بازار به نام های دیگری نیز شناخته می شوند که عبارتند از:

 • سایبان برقی
 • سایبان فنری
 • سایبان مفصلی
 • سایبان اتوماتیک
 • سایبان بازشو

سایبان های بازویی با توجه به مجهز بودن به تجهیزات مدرن و زیبایی ظاهر آن ها باعث گردیده است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. 

سایبان های بازویی یا در واقع همان سایبان های برقی علارغم زیبایی که دارند می توانند نسبت به سایبان های کالسکه ای مساحت بیشتری را تحت پوشش خد قرار بدهند. 

روکش بکار برده شده بر روی این سایبان بازویی از جنش های مختلفی تهیه شده اند که عبارتند از:

 1. PVC پلی استر با روکش دورو
 2. روکش پارچه ای در طرح و نقش متفاوت
 3. روکش های فلکسی با چاپ دیجیتال به منظور طراحی بر روی سایبان ها

سایبان های بازوریی می توان گفت در برابر تابش اشعه نور خورشید دارای عملکرد بالای می باشد. سایبان های بازویی به دلیل این که بیشتر قطعات تولید شده آن ها از جنس آلومینیوم است می تواند یک سایبان مناسب در مناطق مرطوب بشمار آید. 

سایبان بزرگ شونده چیست ؟

سایبان بزرگ شونده چیست ؟ سایبان های بزرگ شونده در واقع می توان گفت نوعی سازه های چادری هستند این سازه های کششی بدلیل داشتن انعطافی که دارند می توانند به عنوان یک سقف تاشو مورد استفاده قرار گیرند.

سایبان متحرک حیاط به منظور ایجاد فضای جدید و دنج برای رفع خستگی و دورهمی های خانوادگی و صمیمی در خانه های مسکونی نصب می گردند. 

گاهی مواقع سایبان مغازه می تواند این امکان را به صاحبان کسب و کار فراهم آورند تا بتوانند فضای بیشتری را برای خدمات دادن به مشتری داشته باشند. به عنوان مثال این سقف های جمع شونده می توانند در اداره ها برای ایجاد یک محل VIP برای برگزار کردن جلسات ویژه و همچنین پذیرایی از مهمانان ویژه خود استفاده نمایند.

سایبان چتری ماشین می توان گفت یکی از جمله از انواع سایبان های بزرگ شونده موجود در بازار می باشد که روز به روز به تنوع محصول و کیفیت آن افزوده می گردد. 

مزایای استفاده از سایبان

مزایای استفاده از سایباناز مزایای قابل ذکر این سایبان های بزرگ شونده می توان مواردی را بیان نمود که عبارتند از:

 • دوام و ماندگاری پارچه 
 • دارا بودن طراحی با عملکرد مناسب برای پوشش دادن دهانه های بزرگ مثل استخر ها، پوشش دادن سقف پارکینگ ها و نمایشگاه ها 
 • صرفه جویی در مقدار هزینه های کارگاهی
 • کاهش زمان اجرا طرح
 • قابلیت جابجا کردن و استفاده کردن مجدد از آن ها مانند غرفه های نمایشاهی فصلی و موقت

سایبان های چتری علاوه بر داشتن زیبایی طاهری که دارند، باعث هر چه زیباتر شدن محیط ازراف خود نیز می گردند این سایبان ها دارای تنوع طرح و نقش بسیار زیادی هستند.

سایبان های چتری دارای فواید و مزایای بسیاری هستند که از همه مهم تر می توان به پوشش دادن محیط زیر خود در برابر باران  و نور خورشید بیان نمود. 

بر روی سایبان های چتری می توان به عنوان ابزاری برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده نمود. و از آن به دو منظور استفاده کرد. 

شما می توانید از مراکز و نمایندگی ها معتبر با هزینه اندک سایبان چتری دست دوم مورد نیاز خود را خریداری نماید. 

راهنمای خرید و نصب سایبان

راهنمای خرید و نصب سایبانشما اگر از جمله افرادی هستید که قصد خرید سایبان جمع شونده را دارید می توانید به مراکز و نمایندگی های معتبری که شرکت های تولید کننده برای عرضه مستقیم کالای تولید شده خود دارند مراجعه نماید در این مراکز انواع تولیدات شرکت ها که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم نمود عرضه می دارند.

 1. سایبان برقی
 2. سقف متحرک
 3. سایبان متحرک
 4. سایبان اتوماتیک
 5. سایبان چتری
 6. سایبان مغازه
 7. سایبان جمع شونده ماشین
 8. سقف استخر

شما برای خرید هر محصول مورد نیاز خود که در این مراکز عرضه می شوند می توانید برای این که انتخاب مناسبی داشته باشید با مشاوران و کارشناسان راهنمایی و کمک بگیرید.

مراکز خرید مدرن ترین سایبان ها در کشور

مراکز خرید مدرن ترین سایبان ها در کشورسایبان های برقی تولید شده توسط شرکت متین به دلیل تک محصولی بودن تولیدات خود باعث شده این شرکت بتوانند اولین و بزرگ ترین تولید کننده انواع سایبان برقی با کیفیت که در ادامه به نمونه ای از آن ها اشاره خواهیم نمود به بازار عرضه نمایند. 

 1. سایبان پارکینگ
 2. سایبان پاسیو
 3. سایبان بالکو
 4. سایبان متحرک
 5. سایبان مغازه
 6. سایبان چتری

این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود مشتری مداری و تولید محصولات با کیفیت یکی از اصلی ترین هدف خود قرار داده است و توانسته است با اجرای هدف خود با سایر رقبای خارجی و داخلی خود به رقابت بپردازند.  

این شرکت انواع محصولات خود را از طریق نمایندگی و مراکز خرید معتبر در سرتاسر کشور به صورت مستقیم برای فروش عرضه می نماید. مراکز خرید توانسته اند محصولات خود را به دلیل حذف واسطه ها به قیمت خرید از تولید کننده عرضه نمایند بنابراین شما با خرید از نمایندگی ها هم محصول خود را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری نموده اید.

لیست قیمت سایبان های مختلف

لیست قیمت سایبان های مختلفاجرای سقف متحرک برقی معمولا برای جلوگیری از تابش نور خورشید و جلوگیری از اشعه آن به ناحیه ای که تحت پوشش قرار می دهد و همچنین جلوگیری از رطوبت برف و باران و حتی گرد و خاک تولید شده است.

شما می توانید با استفاده از این سقف های برقی متحرک در زمستان بارش برف و باران را به وسیله آن مهار نماید و همچنین در تمام طول روز از نور طبیعی استفاده کنید و لذت ببرید. 

سقف متحرک پارکینگ و سایر سقف های تولید شده در واقع محصولات جدید بشمار می رود که روز به روز به تنوع این محصول و کارکردش افزوده می گردد. این وسیله علاوه بر دارا بودن ظاهری زیبا توانسته به یک وسیله پر طرفدار تبدیل گردد. 

سقف های متحرک می توان به عنوان یک پشش ثانویه در قسمت های مختلف خانه مورد استفاده قرار داد. در کشور ایران برای تهیه و تولید این سازه با توجه به متنوع بودن آب و هوا جنس سازه و پارچه بکار رفته در آن متفاوت می باشد.

این سازه ها به دلیل داشتن ریموت به راحتی و بدون هیچ گونه سر و صدا باز و بسته می گردند.

لیست قیمت سقف متحرک برقی و قیمت سایبان خودرو بروز مختلف را می توانید از نمایندگی ها و مراکز معتبر عرضه این محصول مطلع شوید. 

نحوه استفاده از سایبان بزرگ شونده

نحوه استفاده از سایبان بزرگ شوندهسایبان چتری متین فضای محدودی را تحت پوشش خود قرار می دهند به همین منظور شما می توانید برای پوشش داردن فضای بیشتری از چند سایبانن استفاده نماید. از سایبان های چتری می توانید برای محفوظ ماندن در برابر بازارن از آن ها استفاده نماید. سایبان های چتری به توجه به میزان وزش باد طراحی و تولید می شوند. 

ساه محرک در سایبان های چتری به صورت زیر می باشد که عبارتند از:

 • سازه لغزنده پیچی با نیرو محرکه موتور الکتریکی
 • سازه رفت و برگشتی با نیرو محرکه جک هیدرولیکی

این نوع سایبان ها در انواع بسیاری توسط شرکت متین تولید می شود که عبارتند از:

 1. سایبان چتری چوبی سفید
 2. سایبان چتری استیل قطر 3 متر
 3. سایبان چتری چوبی با قطر 4 متر
 4. سایبان چتری چوبی با تنوع رنگ بالا
 5. سایبان چتری چوبی مربع

این نوع سایبان ها در بسیاری از مراکز نصب شده است که می توان به مواردی مانند سایبان چتری چوبی رستوران کوهپایه دربند، سایبان چتری مرکز خرید اطلس اشاره داشت.

شما می توانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی های عرضه تولیدات شرکت متین قیمت سایبان چتری و سایر محصولات تولیدی این شرکت را مطلع گردید.

برترین جنس های ساخت سایبان

برترین جنس های ساخت سایبانامروزه صنعت ساختمان نیز مانند صنایع دیگر روز به روز در حال پیشرفت می باشد به همین دلیل امروزه در کشور های توسعه یافته و درحال رشد ایده ها و راهکار های جدیدی برای بهتر زندگی کردن مردم و آسایش هر چه بیشتر آن ها ارائه و مورد استقبال مردم قرار می گیرد.

یکی از جمله این ایده ها که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است سایبان های برقی می باشد که در مراکز بسیاری که در ادامه بیان خواهیم نمود مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از:

 1. ساختمان های مسکونی
 2. اداری
 3. تجاری
 4. صنعتی
 5. خدماتی
 6. درمانی

این سایبان ها هم دارای ظاهری زیبا هستند و هم ظاهر مدرنی را به ساختمان ها می دهد. از برترین جنس های ساخت سایبان می توان گفتت سایبان های هستند که در برابر رطوبت، اشعه خورشید و باد دارای مقاومت بسیار بالای برخوردار هستند.

توزیع کننده بهترین مدل های سایبان به سراسر ایران

توزیع کننده بهترین مدل های سایبان به سراسر ایرانسایبان های برقی دارای ماندگاری و طول عمر بسیار بوده است، شما حتی می توانید به عنوان یک المان تبلیغاتی کسب و کار خود نیز از این سایبان ها استفاده نماید. 

شما می توانید رنگ سایبان های خریداری شده خود را با دکوراسیون خود هماهنگ سازید. قیمت سایبان های برقی با توجه به کیفیت بکار رفته در آن ها تعیین می گردد. 

شرکت های توزیع کننده بهترین مدل های سایبان در ایران توانسته اند تا حد زیادی این محصولات را با قیمت مناسب عرضه نمایند تا بتوانند آسایش نیز برای مشتریان خود فراهم سازند. پس در این مراکز علاوه بر کیفیت می توانید محصول خود را با قیمت مناسب خریداری نماید. 

در این مراکز انواع سایبان ها چه دستی و برقی عرضه می گردند و شما می توانید با مراجع به این مراکز انواع قیمت سایبان دستی ماشین و سایر محصولات تولیدی را مطلع گردید.

تولیدکننده برتر انواع سایبان در کشور

تولیدکننده برتر انواع سایبان در کشوراگر از جمله افرادی هستید که توانایی هزینه کردن برای خرید سایبان برقی مورد نیاز خود را ندارید، می توانید به راحتی و هزینه کم در منزل خود یک سایبان با کم ترین هزینه ممکن تهیه نماید. آموزش ساخت سایبان چتری به صورت زیر می باشد:

ابتدا برای ساخت سایبان به یک دریل و منگنه کوب که از جمله ابزار های ضروری می باشند نیاز داریم. 

سایبان ها معمولا به شکل مربع، مستطیل و نیم دایره می باشند. یک عکس از محلی که قصد نصب سایبان دارید بگیرید و سپس آن را بزرگ کرده و در آن بازتاب خورشید را مشاهده کنید و از هر طرف چند سانتی متر به آن اضافه نماید تا بتواندبه عنوان یک پوشش مناسب در برابر آفتاب باشد. ار قرار است که سایبانی که قصد درست نمودن آن را بالای درب ورودی دارید باید به نوع در نیز توجه کنید. اگر در رو به بیرون نصب می گردد باید آن را حداقل 30 سانتی متر بالا تر نصب نماید تا از تماس در و سایبان جلوگیری شود.

مواد مورد نیاز برای ساخت سایبان می توان به روکش آن اشاره کرد که از جنس های چون پارچه کتان پنبه، نایلون و همچنی مصالح برای ساخت سازه می توان به PVC، آلومینیوم و چوب اشاره کرد. 

ویژگی و مشخصات سایبان بزرگ شونده

ویژگی و مشخصات سایبان بزرگ شوندهپوشش بکار برده شده در سایبان های بزرگ باید دارای ویژگی های باشد که عبارتند از:

 1. مقاوم بودن در برابر رطوبت
 2. مقاوم بودن در برابر رما
 3. مقاوم در برابر اشعه خورشی

همچنین سازه ای که در ساخت سقف برقی استفاده می شود باید در برابر باد دارای مقاومت بالای باشد. همچنین این سازه های مورد استفاده سایبان های برقی اگر در مناطق مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند باید در مقابل رطوبت نیز بسیار مقاوم باشند.

موتور های بکار بردهه شده در سایبان های برقی نیز باید پرقدرتت باشند.

شرکت تولید کننده سایبان برقی در اصفهان توانسته اند بهترین مدل های سقف های جمع شونده را با کیفیت و کمیت بالا تولید و برای فروش به بازار عرضه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.