دستگاه فشار خون activex که فشار خون را درمان می کند

چگونه بفهمم مانیتور دستگاه فشار خون activex من دقیق است؟ اگر نگران این هستید که اندازه گیری فشار خون شما ممکن است دقیق نباشد، چند کار وجود دارد که می توانید برای بررسی انجام دهید.

ابتدا، راهنمای دستورالعمل همراه دستگاهتان را مطالعه کنید تا ببینید آیا دستورالعمل‌های خاصی در مورد نحوه آزمایش دقت وجود دارد یا خیر. اگر نه، می‌توانید از اندازه‌های شناخته شده سرآستین (مانند مواردی که در مطب استفاده می‌شود) استفاده کنید و مقایسه کنید

و قرائت به کسانی که توسط یک حرفه ای گرفته شده است. اگر متوجه تفاوت قابل توجهی شدید، ممکن است مانیتور شما دقیق نباشد و باید با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.

طی چند سال اخیر، محبوبیت دستگاه های بسیار دقیق اندازه گیری فشار خون افزایش یافته است. این دستگاه ارتعاشات دیواره سرخرگ ها را که در اثر خونی که از آن عبور می کند، اندازه گیری می کند. میزان باد مورد نیاز برای رسیدن به 20 میلی متر جیوه بالاتر از فشار سیستولیک توسط دستگاه های مدرن تعیین می شود.

دستگاه فشار خون

طبق یک مطالعه، مانیتورهای فشار خون که برای مصارف خانگی طراحی شده اند، اغلب دقیق نیستند. اپراتور دستگاه یا خود دستگاه می تواند مقصر این عدم دقت باشد. استفاده از فشارسنج خانگی خود را دوباره بررسی کنید و تغییرات لازم را در برنامه روزانه خود ایجاد کنید. روش های خاصی وجود دارد که باید هم در خانه و هم در محیط های بهداشتی برای پایش مناسب فشار خون استفاده شود.

چندین مطالعه نشان داده اند که برخی از دستگاه های فشار خون دقیق هستند در حالی که برخی دیگر دقیق نیستند. از آنجایی که دقت تست توسط اپراتور و دستگاه تعیین می شود، باید قبل از خرید مانیتور اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید. علاوه بر این، به متخصصان مراقبت های بهداشتی یادآوری می شود که پرسیدن سوال از بیمار در طول ارزیابی نامناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.