با استفاده از دما سنج و تب سنج باتری های خراب شده را شارژ کنید

روپوش پزشکی تهران تجهیزات حفاظت فردی ضروری (PPE) هستند که از انتشار میکروارگانیسم ها و مایعات بدن جلوگیری می کنند. در شرایط افزایش ظرفیت، مانند همه‌گیری COVID-19، PPE قابل استفاده مجدد اغلب به دلیل کمبود توصیه می‌شود.

مواد و روش ها
این تحقیق عملکرد روپوش‌های پزشکی یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد را با ارزیابی توانایی آنها در ارائه حفاظت کافی در طول عمر مورد انتظارشان ارزیابی کرد.

روپوش‌های سطح I، II و III برای مقاومت در برابر الکل سفید  و فشار هیدرواستاتیک، همراه با ارزیابی‌های دوام دیگر (شکستگی، پارگی و استحکام درز، مقاومت در برابر سوراخ شدن، پایداری ابعادی، و نفوذپذیری هوا، ثبات رنگ و دست پارچه) در هر آزمایش استاندارد مورد آزمایش قرار گرفتند.

مواد و روش ها. داده ها برای لباس های یکبار مصرف جدید و پس از 1، 25، 50، و 75 شستشوی صنعتی برای روپوش های قابل استفاده مجدد جمع آوری شد. نتایج با مشخصات عملکرد PB70 انجمن ابزار پیشرفته (AAMI) مقایسه شد.

هر 3 سطح روپوش های یکبار مصرف نیز نتوانستند الزامات عملکردی انجمن آمریکایی تست و مواد را برای شکستن استحکام در جهت متقاطع برآورده کنند.

روپوش پزشکیروپوش های یکبار مصرف سطح I و II از مشخصات عملکرد AAMI برای مقاومت در برابر نفوذ آب برخوردار نیستند.

امروزه همانطور که می دانیم طرز استفاده از تب سنج جیوه ای زیر بغل زیاد شده و همه در صدد یاد
استفاده از روپوش‌های قابل استفاده مجدد ممکن است منجر به افزایش حفاظت و صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها به دلیل دوام و پایداری برتر در مقایسه با لباس‌های یکبار مصرف شود.

کلمات کلیدی: روپوش طبی، منسوجات پزشکی، استانداردها، حفاظت، دوام
قابل اعتماد و متخصص:
زمینه
در نتیجه همه گیری COVID-19، تجهیزات حفاظت فردی (PPE) به یک اصطلاح خانگی تبدیل شد زیرا بسیاری از شهروندان از اهمیت آن به منظور کاهش گسترش جامعه و همچنین محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی (HCWs) در خط مقدم آگاه شدند.

PPE به عنوان «لباسی است که به طور خاص به منظور ایزوله کردن تمام یا قسمتی از بدن از خطرات احتمالی یا جداسازی محیط خارجی از آلودگی توسط پوشنده لباس طراحی و ساخته شده است.

HCWs برای مهار انتقال خون، مایعات بدن و سایر مواد بالقوه عفونی و کمک به حفظ یکپارچگی میدان استریل. این لباس‌ها تنها خط دفاعی و حفاظتی HCW در برابر بیماری‌ها و ویروس‌های عفونی بالقوه کشنده در طول مراقبت از بیمار هستند.

کمبود شدید دماسنج جیوه ای قدیمی در مقدار PPE ضروری در طول همه‌گیری COVID-19 باعث نگرانی ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی شد زیرا می‌ترسیدند توسط بیمارانی که از آنها مراقبت می‌کردند آلوده شوند و به نوبه خود ویروس را به خانواده‌های خود منتقل کنند.

 • منابع:
  1. Disposable versus reusable medical gowns: A performance comparison
 • تبلیغات: 
   1. خرید مایع دستشویی گالن 20 لیتری
   2. مبلمان یک میلیاردی با چوب گردو!
   3. تاریخچه و ارزش غذایی خرما خوشمزه
   4. پسته برای کاهش وزن افراد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.