اولین حوله لباسی زنانه در موزه یکی از شهرهای ایران

بسته به کاربری که قرار است از حوله لباسی زنانه استفاده کنید، باید اندازه ای داشته باشند. به طور معمول، یک مجموعه حوله از سه یا چهار اندازه تشکیل شده است.

حوله توالت: کوچکترین هستند و ابعاد آنها 30×50 سانتی متر است
حوله دستی: ابعاد آن 50 در 100 سانتی متر است
حوله دوش: اندازه آن 70 در 140 سانتی متر است
حوله حمام: بزرگترین حوله است و تمام بدن شما را می پوشاند. به طور معمول آن را در بسیاری از هتل ها، به خصوص هتل های لوکس پیدا می کنید. اندازه آن 100 در 150 سانتی متر است
طرح
اکنون که همه کلیدهای ضروری را می دانید

هنگام انتخاب حوله های حمام باید به طراحی آن توجه کنید. دامنه تقریبا بی نهایتی از احتمالات باز می شود.

حوله های طرح دار یا ساده با رنگ های روشن وجود دارند که در تابستان ما را سرشار از شادی می کنند یا رنگ های پودری و رمانتیک یا حتی تیره تر و آرام تر برای روزهای سرد زمستانی.

حوله

با این حال، انتخاب حوله های حمام سفید همیشه موفقیت آمیز است: شما حمام خود را به مکانی با رفاه، تمیزی و طراوت تبدیل می کنید که شایسته یک اسپا باشد.

حوله های حمام را می توان در لبه ها نیز تکمیل کرد، با یک پرداخت ساده، می توان آنها را گلدوزی و شخصی سازی کرد یا طرحی روی لبه حوله داشت که به بافت و استایل می بخشد. آن الگو به عنوان دابی شناخته می شود.

حوله های سفید حمام را تمیز کنید

نگهداری و مراقبت از حوله حمام
اگر نمی خواهید حوله های حمام شما آب دوستی (ظرفیت جذب رطوبت) خود را هنگام شستن از دست بدهند، از نرم کننده پارچه استفاده نکنید. دلیل آن ساده است: نرم کننده پارچه به دلیل اینکه پارافینی است، حوله را ضد آب می کند و باعث می شود حوله تمام خاصیت جاذب خود را از دست بدهد.

اگر آنها را در هوای آزاد خشک می کنید، از نور مستقیم خورشید خودداری کنید تا آنها را خشک و سریعتر آسیب نرساند (آفتاب یک ساینده طبیعی است). اگر خشک‌کن دارید می‌توانید از آن برای خشک کردن حوله‌های خود استفاده کنید که حجم و نرمی بیشتری پیدا می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.